Snažíme sa, aby aj poštovné bolo pre vás čo najvýhodnejšie. Aktuálne využívame služby od spoločnosti Packeta.sk

Cena dopravy pre SK & CZ - Odberné miesta Packeta

Max. váha zásielky

Cena

do 5 kg

4 €

do 10 kg

7 €

Slovensko - Doručenie na adresu Packeta

do 5 kg

5.8 €

do 10 kg

7.6 €

do 15 kg

9.5 €

Česká republika - Doručenie na adresu Packeta

do 5 kg

4.7 €

do 10 kg

5.8 €

do 15 kg

6 €

Preberanie zásielok

Odporúčame Vám vizuálne skontrolovať neporušenosť obalu zásielky pri jej preberaní. Doručený tovar si môžete priamona výdajnom mieste rozbaliť a prípadne vrátiť späť, ak sa vám z nejakého dôvodu nebude pozdávať.

Obal zásielky je zjavne poškodený?

Pri preberaní zásielky vizuálne skontrolujte, či nie je obal porušený a nevykazuje zjavné znaky poškodenia alebo neoprávneného vniknutia do zásielky. Doručený tovar si môžete priamona výdajnom mieste rozbaliť a prípadne vrátiť späť, ak sa vám z nejakého dôvodu nebude pozdávať. Túto skutočnosť nám prosím oznámte telefonicky na číslo + 421 919 226 188, alebo e-mailom na reklamacie@divertrecords.sk

Poškodený tovar zistený po prevzatí zásielky?

V prípade ak napriek neporušenému obalu prevzatej zásielky zistíte poškodenie samotného tovaru po rozbalení, s ohľadom na reklamačné podmienky prepravcu, informujte nás prosím čo najskôr, najlepšie však do 3 pracovných dní telefonicky na číslo + 421 919 226 188, alebo e-mailom na reklamacie@divertrecords.sk.

Doba prepravy

Tovar skladom obvykle odosielame najneskôr nasledujúci pracovný deň po potvrdení objednávky, s ohľadom na Vami zvolenom spôsobe platby. Pri platbe prevodným príkazom, čakáme na pripísanie platby na náš účet. Viac informácii o platbách nájdete v časti „Ako môžete u nás platiť“ nižšie.

Tovar, ktorý nemáme momentálne na sklade, Vám odošleme ihneď po naskladnení od dodávateľa.

Čas prepravy trvá 1 až 4 dni od odoslania.